Ceníky autobaterií a motobaterií  

     

VARTA SILVER dynamic a VARTA BLUE dynamic jsou špičkové baterie splňující nejvyšší nároky. Díky stříbrné technologii nabízejí podstatně více startovací síly a mnohem delší životnost než obvyklé startovací baterie. Nevyžadují absolutně žádnou údržbu: jednoduše se namontují a lze na ně zapomenout.

VARTA SILVER dynamic - Představuje absolutně špičkovou řadu výrobků se stříbrnou technologií pro osobní automobily. Vysoký startovací výkon a spolehlivý start i při třeskutém mrazu - o 30 % větší startovací síla v zimě než u baterie BLUE dynamic.

VARTA PowerCheck - zjištění stavu nabití a zásoby energie jedním pohledem. O 20 % delší životnost než obvyklé startovací baterie. Bezpečné proti úniku kapaliny při dopravě a montáži - vysoká bezpečnost při nehodách. Nevyžadují absolutně žádnou údržbu.

VARTA BLUE dynamic - Je druhou špickovou bateriií VARTA, s rozsáhlým programem pro téměř všechny osobní automobily, se stříbrnou technologií. O 20 % delší životnost než obvyklé startovací baterie. Bezpečné proti úniku kapaliny při dopravě a montáži - vysoká bezpečnost při nehodách. Spolehlivý start při mrazu.

VARTA PKW Standard - se spolehlivým startováním za studena, obstojí při zátěži a díky dlouhé době použitelnosti nabízí pro mnoho vozidel optimální poměr ceny k výkonu: kvalitní výrobek VARTA, podle nejvyšších nároků evropské normy.